Szkoła Tai Chi Chuan Snake Style na Górnym Śląsku (Katowice, Rybnik)

Nasza szkoła Snake Style od 2009 r. należy do organizacji Yang Tse Polska a jej instruktorzy są w radzie tej organizacji. Założycielem Yang Tse jest James P. Blaise a główny ośrodek mieści się w Paryżu we Francji. James P. Blaise jest uczniem Roberta Boyda. Robert Boyd jest natomiast disciplem mistrza Ip Tai Tak (jedynego człowieka, który otrzymał Snake Style od Yang Sau Chunga.

Miniatura       Antoni Żoczek - jestem nauczycielem z kilkudziesięcioletnią praktyką i doświadczeniem w nauczaniu Tai Chi Chuan i Chi Kung. Od 1994 r. ćwiczę Tai Chi najpierw styl Yang u Krzysztofa Maćko a potem kilka lat Chen u Adama Wyparta. Od lipca 2009 r. zostałem prywatnym uczniem Jamesa Blaise ( więcej na temat J. Blaise znajdziesz w Czytelni ), u którego uczę się Snake Style – sekretnego stylu rodziny Yang. Uczę stylu Snake Style oraz form z bronią. W styczniu 2006 założyłem Szkołę Tai Chi w Rybniku. Jestem jednym z założycieli i członkiem rady Yang Tse Polska oraz  instruktorem rekreacji ruchowej w zakresie ćwiczeń psychofizycznych (Tai Chi Chuan i Chi Kung).  Od kilku lat ćwiczę zastosowania bojowe Tai Chi Chuan u Roberta Trzaski.

 e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 507 192 159

 Miniatura         Iwona Wojciechowska - Ukończyłam UZ w Zielonej Górze, jestem pedagogiem oraz instruktorem rekreacji ruchowej  w zakresie  ćwiczeń psychofizycznych (Tai Chi i Chi Kung).  Tai Chi i Chi Kung uczę od 2003 roku. W 2009 roku zostałam prywatną uczennicą Jamesa Blaise, u którego uczę sie Snake Style - sekretnego stylu rodziny Yang.

  We września 2018 roku zostałam właścicielem Szkoły Tai Chi w Rybniku. U Roberta Trzaski ucze sie Chi Kungu zdrowotnego.

e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,  tel. 503 088 220